Category

: Valorant

Description

Valorant Riot Games tarafından geliştirilip yayımlanan bir çok oyunculu taktiksel birinci şahıs nişancı video oyunudur. İlk olarak Ekim 2019'da Project A kod adı altında yayımlanan oyun, 7 Nisan 2020'de sınırlı erişimle kapalı beta dönemine başladı ve ardından 2 Haziran 2020'de resmi olarak yayımlanmıştır.

Valorant oyununda birinci şahıs nişancıyla takım tabanlı nişancı yer almaktadır. Oyun yakın gelecekte geçerken takım halinde oynanmaktadır. Oyunun temelinde ajan karakterinde yer alırsınız. Özellikle farklı kültürlerden ve ülkelerden oluşan karakterler sizlere geniş bir strateji ağı sağlamaktadır. Oyunda her takım beş oyuncuya sahiptir ve bir takım saldıran taraf iken diğer takım ise bu evrede savunma yapmaktadır.


Valorant VP Nedir?


Valorant içerik olarak zengin bir oyundur. Valorant Silah Kaplamaları, Valorant Bıçak Kaplamaları gibi birden fazla seçeneği içinde barındırır. Bu içeriklere ulaşmak adına ucuz Valorant VP Satın Al seçeneğini kullanabilirsiniz. Bir çok kullanıcı oyun dışından alım yapmanın güvenli olmadığını düşünmekte. Bu noktada güvenli Valorant VP al seçeneği Kysupin'de öne çıkmakta.


Valorant VP Nasıl Alınır?


Valorant VP satın al seçeneği bir çok farklı şekilde kullanılabilir. Dilerseniz Riot Games tarafından sağlanan ve oyun içinden satın alabildiğiniz Valorant VP seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Fakat bu noktada gelen son zamlar ve fiyatların artışı nedeni ile artık kullanıcılar en ucuz Valorant VP seçeneğini aramaya başladı. Bu noktada Valorant Ucuz VP Nasıl Alınır? sorusuna cevabımız Kysupin'den şeklinde olacak.


Valorant VP Fiyatları / Ucuz Valorant VP


  • Valorant 150 VP Fiyatı - 31.28 TL
  • Valorant 600 VP Fiyatı - 123.18 TL
  • Valorant 1200 VP Fiyatı - 236.90 TL
  • Valorant 2200 VP Fiyatı - 426.41 TL
  • Valorant 3500 VP Fiyatı - 663.29 TL
  • Valorant 7300 VP Fiyatı - 1,326.56 TLread more...