Support Center

Siparişimi Nereden Görüntüleyebilirim ?

Siparişiniz eğer bir dijital ürün (E-PIN) ise size sms ve mail yolu ile aktarılır. Ayrıca siparişinizin son durumunu ve siparişiniz ile alakalı genel bilgileri almak için siparişlerim kısmını kullanabilirsiniz.


Siparişlerim kısmına ulaşmak için tıklayabilirsiniz.


TOP-UP yüklemeler yani OYUNCU ID üzerinden yapılan yüklemelerin son durumunu yine siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz. Siparişiniz ile alakalı bir problem yaşadığınızı düşünüyorsanız, canlı destek ile bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca siparişlerim üzerinden talep oluştur kısmını kullanarak destek talebi oluşturabilir ve gün içerisinde çözüme kavuşabilirsiniz.Are you seeking further asistance?
HAVALE/EFT ÖDEME

Havale, EFT veya Fast ile ödeme yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. :) 


1) "Havale, EFT, FAST ile Öde" seçeneğine tıklayınız

2) Bakiyenizi göndermek istediğiniz banka hesabına tıklayınız; ekranda gördüğünüz IBAN/Hesap Numarasına gönderim sağlayınız. 

Mobil/İnternet Şube veya ATM üzerinden size en uygun banka hesabımıza Havale/EFT veya Fast ile transfer gerçekleştirebilirsiniz. 


Ödemelerinizin açıklamasına Referans Numarasını yazarsanız; tutar, bildirim yapmanıza gerek kalmadan otomatik olarak hesabınıza işlenecektir.


Ödeme yaptığınız bankayı işaretledikten sonra Ödemeyi Yaptım, Bildirmek İstiyorum butonuna tıklayıp, formu doldurun.

Referans Numaranızı yazdığınız taktirde ödeme bildirimi yapmanız gerek yoktur.


 

Tebrikler!


Ödeme bildiriminiz alındı. Kontrol edip, çok kısa bir süre sonra onaylayacağız. :)

Are you seeking further asistance?
Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir?

E-pin kodları türü ürünler anında teslim edilmektedir.,

ID Yükleme ürünler 1-5 Dakika içerisinde  teslim edilir. 🕺

Are you seeking further asistance?
Siparişimi Nasıl İptal Ederim ?

Dijital ürünlerde Mesafeli Satışlar Yönetmeliğinin 15. maddesi uyarınca ürün iadesi ve iptali yapılamaz. Ürünler kargo ve ya posta ile gönderilmez. Ürün anahtarlar ve satın alma detayı SMS & E-mail ile gönderilecektir. Teslim edilen kodların görüntülenmesi dahi kullanılmış olarak sayılmaktadır bu sebep ile ürün iadesi ve iptali yapılamaz.


Top - UP ürünlerde teslimatı gerçekleşmemiş siparişlerin iptali için Canlı Desteğe bağlanabilir bilgi alabilirsiniz. Teslim edilen Top - UP Siparişler için iade mümkün değildir.

Are you seeking further asistance?
Satın Aldığım E-PIN Hatalı Ne Yapmalıyım?

Canlı Destek & WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçerek bilgi veriniz, Detaylı kontrol gerçekleştirildikten sonra tarafınıza detaylı bilgi sağlanacaktır.

Are you seeking further asistance?