Category

: Pubg Mobile

Description

PUBG UC Satın Al / Yükle


Tencent tarafından yayınlanan PUBG Mobile Oyun'un içerisinde bulunan PUBG Mobile Silah Kaplaması, PUBG Mobile Araç Kaplaması PUBG Mobile Royale Pass ve PUBG Mobile Kıyafetler almak için kullanabileceğiniz para birimidir.


PUBG Mobile UC Nasıl Yüklenir?


PUBG Mobile UC Yükleme, PUBG Mobile Oyuncu ID üzerinden yapılan bir işlem olmakla birlikte çeşitli varyasyonları bulunmaktadır. PUBG Mobile Hesabınızın kuruluş bölgesi PUBG Mobile Türkiye ise, PUBG Mobile ID Yükleme kategorisi üzerinden PUBG Mobile UC Satın Al seçeneğini kullanabilirsiniz. PUBG Mobile Hesabı kuruluş bölgesi PUBG Mobile Türkiye dışında bir yer ise PUBG Mobile Global ID Yükleme veya PUBG Mobile UC Epin seçeneğini kullanabilirsiniz.


PUBG Mobile UC Teslimat


PUBG Mobile UC satın aldığınız ürüne göre PUBG Mobile UC Teslimat değişiklik gösterebilir. Örnek olarak PUBG Mobile ID Yükleme seçeneği üzerinden sipariş oluşturursanız, PUBG Mobile UC hesabınıza PUBG Mobile TOP-UP olarak ilettiğiniz PUBG Mobile Oyuncu ID üzerinden yoğunluğa göre değişiklik göstermek ile birlikte 5 dakika içerisinde teslim edilir. Eğer PUBG Mobile Hesabı kuruluş bölgesi PUBG Mobile Türkiye dışında bir yer ise ve PUBG Mobile Global ID Yükleme seçeneğini seçtiyseniz yine PUBG Mobile UC yüklemesi hesabınıza ilettiğiniz PUBG Mobile Oyuncu ID üzerinden yoğunluğa göre değişiklik göstermek ile birlikte 5 dakika içerisinde teslim edilir. PUBG Mobile UC Epin satın al seçeneğini kullanmanız halinde ise size teslim edilen PUBG Mobile Epin'i PUBG Mobile Midasbuy sayfası üzerinden yükleme sağlayarak PUBG Mobile Hesabınıza yükleyebilirsiniz.


PUBG Mobile UC Epin Nasıl Yüklenir?


  • https://www.midasbuy.com/midasbuy/tr/redeem/pubgm giriş yapınız.
  • PUBG Oyuncu ID ve bizden satın aldığınız kodu yazıp giriş yapınız.
  • PUBG Mobile UC Epin kodunu kopyalayıp Tazmin Etmek sayfasına tıklayın ve bu sayfada açılan hediyeleri kullanmak seçeneğinin altına yapıştırarak OK seçeneğine tıklayın.
read more...