Category

: Google Play

Description

Google Play, Google tarafından geliştirilen android iletişim sistemleri için ürün ve uygulama satışı sunan bir markettir.

2012 Mart ayına kadar piyasalar daha durgun ve sakindi . İlk çıktığı zamandaki adı Android market olan Google Play, android dijital ürün mağazası olarak açıldı.

Bu kodu kullandığınızda, hediye Google Play bakiyenize veya Play Kitaplığınıza eklenir. Ayrıca Google Play bakiyenize eklenebilen veya size belirli uygulamalar ve dijital içerikler verebilen Google Play promosyon kodları da alabilirsiniz.


Google Play Cüzdan Bakiye Nasıl Alınır?


Google Play Cüzdan Bakiye satın al seçeneği çeşitli Android oyunlar ve Google Play Uygulama için önemlidir. Google Play üzerinden Google Play Cüzdan Bakiyesi Satın Al seçeneğini kullanmanız durumunda satın aldığınız miktar kadar bakiyeye sahip olursunuz. Ucuz Google Play Cüzdan Bakiye Satın Almak isterseniz Kysupin'i ziyaret edebilir ve en ucuz Google Play Cüzdan Bakiyesi Al seçeneğini kullanabilirsiniz.


Google Play Cüzdan Bakiyesi Satın Almak Güvenli Mi?


Kullanıcılar ürün satın alırken önce satın alacakları ürünü satın almanın ne kadar güvenli olduğuyla ilgileniyor. Bu noktada en güvenli Google Play Cüzdan Bakiyesi Satın Al işlemi için bilindik siteleri tercih etmek her zaman ilk kontrol etmeniz gereken şey olacaktır. Yaşayacağınız herhangi bir problemde 7/24 bize ulaşabilir ve Kysupin'den destek alabilirsiniz.

read more...